Stay Safe with Premier: Safety & Security Protocols. Know More
hidden

Відкрита заява ПАТ ТУРИСТИЧНО-ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «ДНІСТЕР»

  • 25.08.2022

Адміністрація ПрАТ ТГК «Дністер» (Товариство) повідомляє, що готель продовжує свою повсякденну роботу задля комфорту та безпеки українських та міжнародних гостей.

Немає жодних юридичних підстав для обмежень, які могли би вплинути на виконання зобов’язань перед гостями та партнерами готелю.

Коментуючи поширені у засобах масової інформації безпідставні припущення щодо співпраці із особами, які нібито мають зв’язок з рф, адміністрація Товариства заявляє:

Інформація про структуру власності Товариства є відкритою та міститься в усіх офіційних реєстрах. Уважна перевірка подібних даних є запорукою юридично бездоганних та публічно виправданих заяв, припущень, звинувачень.

Кінцевими бенефіціарами Товариства є громадяни країн Євросоюзу.

Група компаній FINANCIERE, яка володіє Товариством, та її акціонери незмінно та беззастережно засуджують військову агресію рф, розпочату ще у 2014 році в порушення всіх чинних принципів міжнародного права та цінностей демократичного світу.

Підтримка групою компаній FINANCIERE Збройних сил України, сил територіальної оборони, тимчасово переміщених осіб, лікарень та медиків з 24 лютого 2022 року становить 61 мільйон гривень. Ми продовжимо підтримувати Україну у цей тяжкий час всіма наявними у нас способами.

Цим ми заявляємо про повну прозорість та легітимність діяльності групи компаній FINANCIERE в Україні.

Акціонери та керівництво готелю "Дністер" залишають за собою право захищати свої права, честь, гідність та ділову репутацію в українських та міжнародних судах, якщо будь-які компетентні органи та будь-які особи будуть вчиняти незаконні дії та розповсюджувати інформацію стосовно готелю та його власників, що не відповідає дійсності.

Генеральний директор ПрАТ ТГК  «ДНІСТЕР»,

Балагура А.В.